Komanda

Simons Kozlinskis

Valdes loceklis

Stratēģis ar optimistiski reālu skatu uz dzīvi un procesiem. Atbild par uzņēmuma noteiktā kursa turēšanu virzībā uz nospraustajiem mērķiem.

Romualds Utināns

Tirdzniecības vadītājs

Noteiktība un stingra pieeja lietām ir tie vārdi, kas vislabāk raksturo Romualda darba stilu. Uzrauga esošo tirgu, un regulāri lūko pēc jauniem tirdzniecības apvāršņiem, lai auto preces sameklētu cilvēkus – tieši tajā brīdī, kad tiem tās ir visvairāk nepieciešamas.

Mārtiņš Babris

Iepirkumu vadītājs

Punktuāls un precīzs skaitļotājs – apvieno sevī labākās īpašības, lai noliktavā vienmēr būtu nepieciešamie krājumi. Reizi pa reizei paplašina sava darbības lauka robežas, labojot biroja datortehniku.

Ilze Zālīte

Mārketinga speciāliste

Uzņēmuma radošākais pārstāvis, kurš cenšās produktus padarīt aizvien krāsainākus un saistošākus – gan klientam, gan sadarbības partnerim. Katrā lietā cenšas saskatīt ko jaunu un vēl neatklātu.

Mārtiņš Mickevičs

Tirdzniecības administrators

Mārtiņa pienākumos ietilpst savlaicīga un precīza pasūtījumu noformēšana, lai ikviens "Getz Nordic" klients saņemtu preces tieši īstajā minūtē.

Jānis Žipris

Tirdzniecības administratora asistents

Kad ir vēlme uzzināt plašo preču klāstu, ko piedāvā „Getz Nordic”, Jānis būs īstais cilvēks, kurš konsultēs par piemērotāko auto šampūnu, spuldzi vai logu slotiņu. Papildus - administrē tirdzniecības procesus "Getz Nordic"

Ģirts Milihs

Lielo klientu menedžeris

Nosvērts un kluss vērotājs, kuram vienmēr būs viedoklis – īstajā laikā un īstajā vietā. Raugās, lai labākās auto preces un piederumi sasniedz klientu tam visērtākajā un izdevīgākajā vietā, neaizmirstot arī par labām attiecībām ar sadarbības partneriem. Lai visi būtu ieguvēji.

Guntis Sprukulis

Lielo klientu menedžeris

Darbā ar klientiem – servisu, vairumtirdzniecības uzņēmumu un auto dīleru pārstāvjiem – izmanto visas iespējamās pozitīvās metodes, lai pārliecinātu par savu viedokli. Un viņam tas arī izdodas – izskaidrot un parādīt, kāpēc konkrētais produkts liks jebkura servisa klientam doties mājup apmierinātam.

Zane Seņkāne

Biroja administratore

Biroja labais gariņš, kurš nekad neaizmirsīs par kolēģu jubilejām, atņems laipnu sveicienu visiem, kuri apciemo ofisu klātienē vai sazinās telefoniski. Ar savu atbruņojošo smaidu spējīga atkausēt ne viena vien auto industrijas pārstāvja sirdi.

Eduards Siliņš

Klientu menedžeris

Vai kādam var rasties šaubas par Eduarda kompetenci un zināšanām auto preču jomā, ja šajā industrijā diendienā aizvadīti jau 5 gadi? Diplomāts ar nosvērtu un ļoti precīzu pieeju lietām, rūpējoties, lai pasaules labākās auto preces veikalā būtu pamanāmas un vienmēr novietotas īstajā vietā un daudzumā – lai pietiek visiem.

Mārcis Jākobsons

Klientu menedžeris

Smaids un pozitīva attieksme noteikti ļāvusi Mārcim ne tikai iemantot daudzu klientu simpātijas, bet arī uzturēt aizvien labākas attiecības, kas vainagojas abpusēji izdevīgā sadarbībā. Ar mieru un pārliecību par darāmajiem darbiem, Mārcis vienmēr zinās atrast īstos veikalu plauktus, kuros iegult labākajām auto precēm. Protams, no „Getz Nordic” sortimenta.

Aleksandrs Čerņa

Klientu menedžeris

Draudzējas ne tikai ar Rīgas, bet arī Rīgas rajona klientiem, vienmēr menedžējot procesus ar lielu atbildību. Aleksandrs tic, ka labas attiecības ir ilgtermiņa darbs, un varbūt tieši tāpēc viņu daudzos veikalos jau vairākus gadus uzskata par „savējo”.

Raivo Raikstiņš

Klientu menedžeris Kurzemes reģionā

Viscaur kurzemnieks ar vairāk kā sešu gadu pieredzi Getz produkcijas tirdzniecībā. Cilvēks, kura darbi reti atšķiras no vārdiem. Sevi dēvē par ekscentrisku optimistu, un tieši šīs rakstura īpašības ļauj paskatīties uz lietām savādāk, atrodot interesantus risinājumus.

Guntars Pulčs

Klientu menedžeris Vidzemes reģionā

Guntara darbs ir arī viņa kaislība – viņam patīk darboties ap automašīnām, padarot tās sakoptas un ideālā kārtībā. Tieši tāpēc viņš ar neizsmeļamu azartu un augstu atbildības sajūtu dodas pie katra Getz Nordic klienta Vidzemes reģionā, iedvesmojot arī citus automīļus.

Kaspars Zaremba

Noliktavas vadītājs

Neremdināms dzīvesprieks un ar smaidu pretī jebkurām sarežģītām situācijām – tāda ir ideālā noliktavas vadītāja formula, kuru praksē lieliski prot izmantot arī Kaspars. Pildot starpposmu ķēdē preču pieņemšana un tālāk novirzīšana klientam, katrs pasūtījums tiek noformēts precīzi, gādājot par laba servisa standartiem SIA „Getz Nordic”.

Loretis Butlers

Noliktavas darbinieks

Punktualitāte un nopietna pieeja darbam ir tie mērlielumi, kas Loretim ļauj jau 9 gadus būt par Getz Nordic noliktavas uzcītīgāko darbinieku. Viņš zina, ko dara, un viņa darbi izsaka vairāk par vārdiem.

Artūrs Pugačs

Noliktavas darbinieks

Jaunākais starp visiem noliktavas darbiniekiem, Artūrs ir sevi pierādījis kā mierīgu un nosvērtu Getz Nordic preču pārzinātāju. Varbūt tieši šīs īpašības viņam ļauj katru darbu veikt ar precizitāti un tieši noteiktajā laikā.

Imants Brāzma

Noliktavas darbinieks

Imanta pienākumos ietilpst noliktavas pasūtījumu komplektēšana, lai tie vienmēr nonāktu pareizajā laikā un vietā pie mūsu klientiem.

Alekss Boriskovs

Noliktavas darbinieks

Aleksa pienākumos ietilpst noliktavas pasūtījumu komplektēšana, lai tie vienmēr nonāktu pareizajā laikā un vietā pie mūsu klientiem.