Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā.

Facebook Instagram

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā.

Facebook Instagram

Getz logo 2000x430

  

SIA „Getz Nordic” ir vadošais auto apkopes produktu piegādātājs un vairumtirgotājs. Uzņēmums Latvijā pārstāv pasaulē labi pazīstamu auto kosmētikas, ķīmijas un aksesuāru zīmolus.

SIA „Getz Nordic” kopš darbības pirmsākumiem 1995.gadā sadarbojies ar vairāk nekā 800 klientiem, tai skaitā vadošajām mazumtirdzniecības ķēdēm, auto servisiem, auto mazgātavām, dīleriem un auto parkiem.

Plaša noliktava (1500 m2) spēj nodrošināt precīzu pasūtījumu izpildi nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma veikšanas.

„Getz Nordic” ir uzņēmumu grupas „Getz Baltic” biedrs, kuras sastāvā ietilpst arī Igaunijas („Getz Eesti”) un Lietuvas („Getz Lithuania”), nodrošinot pilnīgu sortimenta un preču piegādes pārklājumu visā Baltijā. Informācija par „Getz Baltic” Igaunijas un Lietuvas uzņēmumiem atrodama attiecīgi www.getz.ee un www.getz.lt mājaslapās.

Viens no SIA „Getz Nordic” darbības virzieniem ir privāto preču zīmju (Statoil, Narvesen, Pit Stop) tehnisko šķidrumu ražošana, kas veido 1/3 no kopējā apgrozījuma.

Uzņēmumā tiek ievērota stingra kvalitātes kontrole un rūpes par vidi.

Klientu pārdošanas apjoma veicināšanai notiek regulāras produktu apmācības un personāla izglītošana, kā arī tiek īstenotas dažādas mārketinga aktivitātes veiksmīgai produktu virzīšanai tirgū.

Šeit iespējams aplūkot „Getz Nordic” pasūtījuma sistēmu – www.pitstore.lv

  • Dibināts 1995.gada jūlijā. Pirmie izplatītie produkti: auto gaisa atsvaidzinātāji, logu slotiņas, auto kosmētika un auto lampas.

  • Laika posmā no 1996. - 1999. gadam tiek aktīvi attīstīta sadarbība ar tādiem pasaules vadošajiem auto preču un piederumu ražotājiem kā: Turtle Wax (auto kosmētika), Wynn`s (degvielas piedevas), WD-40 (universālā eļļa), Osram (auto lampas).

  • 1997. gadā tiek uzsākta logu šķidrumu ražošana.

  • 2000. gadā "Getz Nordic" zīmolu portfelim pievienojas Concept profesionālā auto kosmētika.

  • 2002. gadā produktu klāstam pievienojas arī pasaulē populārākie auto gaisa atsvaidzinātāji WUNDER-BAUM ® un logu slotiņas Champion.

  • 2013. gadā "Getz Nordic" sāk pārstāvēt Armor All (auto kosmētika) un STP (degvielas piedevas) zīmolus.

  • 2018. gadā "Getz Nordic" kļūst par oficiālo Aspen zīmola pārstāvi.

  • 2019. gadā zīmolu portfelim pievienojas Bosch (logu slotiņas).

  • 2021. gada jūnijā "Getz Baltic" kļuva par daļu no "Tobis Group".