Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā.

Facebook Instagram

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā.

Facebook Instagram

TIRGUS IZPLATĪTĀJA PAZIŅOJUMS PAR PERSONAS DATU AIZSARDZĪBU UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANU TĪMEKĻA VIETNĒ
SIA „Getz Nordic” ar uzņēmuma reģistrācijas numuru 40003251570 (“mēs”, “mūs” vai “mums”) ļoti nopietni uztver šīs vietnes apmeklētāju (“Jūs”) (“Vietne”) personas datu aizsardzību. Mēs esam apņēmušies ievērot datu aizsardzības tiesību aktus, kas reglamentē Jūsu personas datu apstrādi un piešķir Jums dažādas tiesības saistībā ar šo informāciju.
Uz ko šis paziņojums attiecas?
Šajā privātuma politikas paziņojumā par konfidencialitāti (“Privātuma politika”) aprakstīts, kā mēs izmantojam personisko informāciju, ko mums piegādājuši tīmekļa vietnes apmeklētāji, tostarp personisko informāciju, ko iegūstam, piedāvājot pakalpojumus SIA „Getz Nordic” ir uzņēmums, kurš pārvalda tīmekļa vietni. Uzņēmuma biroja adrese ir Dēļu ielā 4, Rīga, LV-1004.
Mēs sniedzam šo privātuma politikas paziņojumu, jo Jums ir tiesības zināt, kādu informāciju mēs iegūstam par Jums, kā tā tiek aizsargāta un izmantota, kā arī apstākļus, kādos tā tiks izpausta. Privātuma politikas paziņojumā ir arī aprakstītas Jūsu datu aizsardzības tiesības, tostarp tiesības iebilst pret dažiem apstrādes procesiem, ko veicam. Plašāka informācija par Jūsu tiesībām un to izmantošanu ir paskaidrota tālāk, 11. nodaļā.
Mēs paturam tiesības jebkurā brīdī mainīt šo privātuma politikas paziņojumu. Ja mēs šajā privātuma politikas paziņojumā izdarīsim būtiskas izmaiņas, mēs par to paziņosim vai nu e-pasta vēstulē, vai ar paziņojumu tīmekļa vietnē.
1. Kādu informāciju mēs ievācam
2. Kā mēs izmantojam Jūsu informāciju
3. Jūsu informācijas kopīgošana un izpaušana
4. Starptautiskā datu pārsūtīšana
5. Drošība
6. Sīkdatnes
7. Saites uz citām vietnēm
8. Informācijas saglabāšana
9. Jūsu tiesības
10. Kā atjaunināt savu informāciju
11. Kontaktinformācija

1. Kādu informāciju mēs ievācam
Šajā privātuma politikas paziņojumā ir paskaidrots, kā mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, kuru mēs iegūstam vai kuru mums piegādā mūsu tīmekļa vietnes lietotāji.
Mēs savācam un apstrādājam personisko informāciju par Jums, kad Jūs mijiedarbojaties ar mums mūsu tīmekļa vietnē. Šī informācija ietver:
• Jūsu vārdu
• Jūsu dzimumu
• Jūsu vecumu/dzimšanas datumu
• Jūsu uzņēmuma, amata nosaukumu un profesiju
• Jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru
• Jūsu mārketinga izvēles, ieskaitot jebkuru piekrišanu, ko esat mums sniedzis
SIA „Getz Nordic” kā šīs vietnes pārvaldītājs var ievākt informāciju, kas attiecas uz pārlūku vai ierīci, kuru izmantojat, lai piekļūtu tīmekļa vietnei, ieskaitot žurnāldatnes, piemēram, interneta protokola (IP) adreses, interneta pakalpojumu sniedzēju, iepriekšējo/beigu lapu, operētājsistēmu, datuma/laika zīmogu un klikšķu secības datus. Skatīt sadaļu “Sīkdatnes” tālāk.
Apkopotie dati
SIA „Getz Nordic” izmanto datus par lietotājiem, lai savāktu anonīmu apkopotu statistiku operatīvajiem un mārketinga mērķiem. Šādi mērķi ietver salīdzinošo novērtēšanu, atbilstoša tehniskā nodrošinājuma līmeņa noteikšanu, darbinieku skaita noteikšanu, kas būs nepieciešams, lai sniegtu pakalpojumus mūsu lietotājiem. Šie anonīmie apkopotie dati nekādā veidā netiek izmantoti, lai varētu identificēt atsevišķu lietotāju.
2. Kā mēs izmantojam Jūsu sniegto informāciju
Mēs izmantojam Jūsu sniegto informāciju šādiem mērķiem:
• Atbilstoši mūsu prasībām, lai vadītu savu uzņēmējdarbību un īstenotu savas likumiskās intereses, ja vien Jūsu datu aizsardzības tiesības, būdamas svarīgākas, nav pretrunā mūsu interesēm, jo īpaši:
◦ Atbildot uz Jūsu jautājumiem.
◦ Lai atbalstītu Jūsu dalību konkursos un pētījumos.
◦ Lai palīdzētu mums nodrošināt labākus produktus un Pakalpojumus: piemēram, lai novērtētu mūsu darbinieku sniegumu, novērtētu mūsu produktu un Pakalpojumu kvalitāti un palīdzētu mums uzlabot mūsu Vietni, iespējas un Pakalpojumus.
◦ Garantētu mūsu tīmekļa vietņu un informācijas tehnoloģiju sistēmu drošību un mūsu tiesību aizsardzību.
◦ Mēs izmantosim datus saistībā ar likumīgām prasībām, saskaņošanu, reglamentējošiem un izmeklēšanas mērķiem, ja nepieciešams (ieskaitot informācijas izpaušanu saistībā ar tiesas procesu vai prāvošanos).
• Ja Jūs sniedzat mums savu piekrišanu:
◦ Mēs nosūtīsim Jums tiešā mārketinga materiālus saistībā ar attiecīgajiem mūsu produktiem un pakalpojumiem vai citiem produktiem un pakalpojumiem, ko sniedzam mēs, mūsu filiāles un rūpīgi atlasīti partneri. Ja vēlaties pārtraukt mārketinga materiālu saņemšanu, lūdzu, paziņojiet par to mums. Šī privātuma politikas paziņojuma 4. nodaļā paskaidrots, kā Jūs to varat izdarīt.
◦ SIA „Getz Nordic” ievieto sīkdatnes un izmanto līdzīgas tehnoloģijas, un to dara saskaņā ar šīs privātuma politikas paziņojuma sīkdatņu sadaļu un informāciju, kas jums tiek sniegta, kad šīs tehnoloģijas tiek izmantotas.
◦ Citos gadījumos, kad mēs lūgsim Jūsu piekrišanu, mēs izmantosim informāciju mērķim, kuru mēs izskaidrosim.
• Likuma noteiktiem mērķiem:
◦ Atbildot uz izmeklēšanu veicošu valdības vai tiesībaizsardzības iestāžu
3. Jūsu informācijas kopīgošana un izpaušana
SIA „Getz Nordic” var izpaust apkopoto lietotāju informāciju par to, kā tiek izmantota tīmekļa vietne un var izmantot Jūsu personisko informāciju, lai pielāgotu reklamēšanas un mārketinga ziņojumus, kurus Jūs saņemat tīmekļa vietnē, vai arī var strādāt ar piesaistītajiem uzņēmumiem, lai to izdarītu (piemēram, Facebook). Apkopotos datus var kopīgot ar šiem uzņēmumiem, lai panāktu savstarpēju pielāgošanu. Arī ar mūsu reklāmdevējiem un biznesa partneriem (piemēram, Google) tiks kopīgota Informācija par anonīmu klikšķu secību, lapu skatījumu skaitu, kas aprēķināts pēc pikseļbirkām, un apkopotā demogrāfiskā informācija.
SIA „Getz Nordic” izmanto datus par Jūsu apmeklējumu tīmekļa vietnē arī statistiskās analīzes veikšanai, lai novērtētu interesi par dažādām tīmekļa vietnes zonām un to izmantošanu. Uzņēmums kopīgos šādu informāciju ar svarīgiem reklāmdevējiem vai trešajām pusēm. Tomēr trešajām pusēm mēs sniegsim tikai apkopotus šīs analīzes datus, nevis konkrētus lietotāju datus.
Personiskā informācija tiks kopīgota ar trešās puses pakalpojumu sniedzējiem (tostarp tehnoloģiju konsultantiem un CRM piegādātājiem), kuriem veicot pakalpojumu sniegšanu mums, tiks dota pieeja Jūsu sniegtajai informācijai un kuri to apstrādās mūsu interesēs priekš iepriekš minētajiem mērķiem. Trešās puses sevī ietver tīmekļa mitināšanas, uzturēšanas, tehnoloģiju un CRM pakalpojumu sniedzējus. Katram no šiem pakalpojumu sniedzējiem saskaņā ar līgumu ir pienākums sniegt mums pakalpojumus tādā veidā, kurš atbilst šim privātuma politikas paziņojumam.
Mūsu darbinieki, aģenti un darbuzņēmēji var piekļūt Jūsu personiskajai informācijai tikai uzņēmuma interesēs. Mēs kopīgojam Jūsu personisko informāciju ar tiem, kuri palīdz mums pārvaldīt vai nodrošināt pakalpojumus (piemēram, ziņojumu dēļa administrēšana, statistiskā analīze, datu apstrāde). Ārējie darbuzņēmēji vai aģenti izmantos Jūsu personisko informāciju tikai tādēļ, lai sniegtu mums konkrētu pakalpojumu, nevis citiem mērķiem.
Ja nākotnē mēs vēlēsimies kopīgot Jūsu personisko informāciju ar trešajām pusēm, kas darbojas ne tikai kā mūsu aģenti vai pakalpojumu sniedzēji, mēs Jums par to paziņosim un sniegsim Jums iespēju atteikties.
Gadījumā, ja uzņēmums tiek pārdots, apvienots un/vai nodots citam uzņēmumam, Jūsu dati tiks atklāti mūsu konsultantiem un potenciālo pircēju padomdevējiem un nodoti jaunajiem uzņēmuma īpašniekiem.
Jūsu personiskā informācija tiks atklāta tikai tad, ja informācijas izpaušana ir nepieciešama, lai mēs varētu izpildīt juridiskas saistības vai arī tas ir citādi nepieciešams, lai mēs aizsargātu savas tiesības, mūsu saistīto uzņēmumu tiesības, Jebkuras personas vai sabiedrības tiesības vai drošību un mūsu Lietotāju vai trešo pušu tiesības.
4. Starptautiskā datu pārsūtīšana
Mēs nepārsūtam Jūsu personisko informāciju valstīm, kas nav Jūsu mītnes zeme. Tomēr, ja tas mainīsies, mēs Jums par to paziņosim.
5. Drošība
Mēs esam veikuši saprātīgus tehniskos un organizatoriskos pasākumus, kas paredzēti, lai pasargātu Jūsu personisko informāciju no nejauša zuduma, no neatļautas piekļuves, izmantošanas, grozīšanas vai izpaušanas.
Mēs sekojam vispārpieņemtiem nozares standartiem, lai aizsargātu personisko informāciju, kuru mums iesniedz Lietotāji informācijas pārraidīšanas laikā, vai tiklīdz tā tiek saņemta. Tomēr neviena pārraidīšanas metode internetā vai arī elektroniskās glabāšanas metode nav 100% droša. Tādēļ, lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu Jūsu personisko informāciju, mēs nevaram garantēt tās pilnīgu drošību.
6. Sīkdatnes
SIA „Getz Nordic” izmanto sīkdatnes, lai padarītu tīmekļa vietni noderīgāku un vieglāk lietojamu. Kad apmeklējat mūsu vietni, mūsu serveri nosūta sīkdatni uz Jūsu datoru. Pašas sīkdatnes personiski Jūs neidentificē, bet vienkārši atpazīst izmantoto tīmekļa pārlūku.
Ir divu veidu sīkdatnes: sesijas un pastāvīgās. Sesijas sīkdatnes pazūd no Jūsu datora, kad aizverat tīmekļa pārlūku vai izslēdzat datoru. Pastāvīgās sīkdatnes paliek Jūsu datorā pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas vai datora izslēgšanas. Jūs varat likvidēt pastāvīgās sīkdatnes, izpildot norādījumus, kas sniegti Jūsu interneta pārlūkprogrammas “palīdzības” failā. Ja esat izvēlējies sevi identificēt, mēs izmantojam sesiju sīkfailus ar šifrētu informāciju, lai mēs varētu Jūs identificēt unikāli.
Tiek izmantoti pastāvīgie sīkfaili, kurus varam lasīt un izmantot tikai mēs, lai identificētu pārlūkprogrammas, kuras iepriekš apmeklējušas Vietni. Kad Lietotāji mums sniedz identificējošu informāciju par sevi, viņiem tiek piešķirts unikāls identifikators. Šis unikālais identifikators ir saistīts ar pastāvīgu sīkdatni, ko mēs ievietojam Lietotāja interneta pārlūkprogrammā. SIA „Getz Nordic” ir ļoti piesardzīgs attiecībā uz pastāvīgajās sīkdatnēs glabātās informācijas drošību un konfidencialitāti.
Ja vēlaties izdzēst datorā jau esošas sīkdatnes, lūdzu, skatiet savas interneta pārlūkprogrammas palīdzības un atbalsta sadaļu, lai uzzinātu, kā atrast datni vai direktoriju, kurā tiek glabātas sīkdatnes.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka, izdzēšot mūsu sīkdatnes vai atspējojot turpmākās sīkdatnes, iespējams, nevarēsit piekļūt noteiktām vietnes zonām vai funkcijām.
Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, apmeklējiet: https://www.cookiebot.com/en/, kur ir sniegta papildu informācija par reklāmas pielāgošanu uzvedībai un privātuma aizsardzību tiešsaistē.
SIA „Getz Nordic” izmanto šādas sīkdatnes:
Stingri nepieciešamas sīkdatnes
Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai Jūs varētu pārvietoties tīmekļa vietnē un izmantot tās funkcijas.
Izpildes sīkdatnes
Šīs sīkdatnes savāc anonīmu informāciju par to, kā cilvēki izmanto mūsu tīmekļa vietni. Piemēram, mēs izmantojam Google Analytics sīkdatnes, lai tās palīdzētu mums saprast, kā klienti ierodas mūsu vietnē, pārlūko vai izmanto mūsu vietni, un iezīmētu jomas, kuras mēs varam uzlabot, kā piemēram lapas navigācija, vai mārketinga kampaņas. Šo sīkdatņu glabātie dati nekad nerāda personisku informāciju, pēc kuras varētu noteikt Jūsu identitāti.
Funkcionalitātes sīkdatnes
Šīs sīkdatnes atceras Jūsu izdarīto izvēli, piemēram, valsti, no kuras apmeklējat mūsu vietni, valodu un meklēšanas parametrus. Tās var izmantot, lai sniegtu jums pieredzi, kas būtu vairāk pielāgota Jūsu izvēlei un padarītu vietnes apmeklējumus Jums piemērotākus un patīkamākus. Šo sīkdatņu apkopotā informācija var tikt anonimizēta un to nevar izsekot Jūsu citās vietnēs.
Sociālo plašsaziņas līdzekļu sīkdatnes
Šīs sīkdatnes ļauj jums kopīgot to, ko jūs esat darījuši tīmekļa vietnē, sociālajos tīklos, piemēram, Facebook un Twitter. Šīs sīkdatnes mēs nekontrolējam. Lūdzu, skatiet atbilstošo konfidencialitātes politiku, kā darbojas to sīkfaili.
Žurnāldatnes
Tāpat kā lielākajā daļā tīmekļa vietņu, mēs automātiski savācam noteiktu informāciju un saglabājam to žurnāldatnēs. Šī informācija neidentificē atsevišķus Lietotājus. Žurnāldatnes ietver interneta protokola (“IP”) adreses, pārlūkprogrammas tipu, interneta pakalpojumu sniedzēju, iepriekšējo/beigu lapu, operētājsistēmu, datuma/laika zīmogu un klikšķu secības datus. SIA „Getz Nordic” izmanto šo informāciju, lai analizētu tendences, pārvaldītu vietni, lai redzētu, kā Lietotāji pārvietojas vietnē un apkopotu demogrāfisko informāciju par mūsu Lietotāju bāzi kopumā. Tās nesaista šos automātiski apkopotos datus ar Jūsu personisko informāciju.
7. Saites uz citām vietnēm
Tīmekļa vietne satur saites uz citām vietnēm, kuras mēs nekontrolējam. Mēs neesam atbildīgi par konfidencialitātes politiku vai citu praksi tīmekļa vietnēs, kuras Jūs izvēlaties saitēs no šīs vietnes. Mēs iesakām pārskatīt šo citu vietņu konfidencialitātes politiku, lai Jūs varētu saprast, kā viņi apkopo, lieto un kopīgo Jūsu informāciju.
8. Informācijas saglabāšana
Ja mēs apstrādājam personisko informāciju mārketinga nolūkos vai ar Jūsu piekrišanu, mēs apstrādājam datus, līdz jūs lūdzat mums to pārtraukt, un neilgu laiku pēc tam (lai mēs varētu izpildīt Jūsu prasības). Mēs arī reģistrējam faktu, ka Jūs lūdzāt mums nesūtīt Jums tiešās tirdzniecības materiālus vai neapstrādāt Jūsu datus uz neierobežotu laiku, lai mēs turpmāk varētu ievērot Jūsu prasības.
Ja mēs apstrādājam personisko informāciju saistībā ar līguma vai Pakalpojuma izpildi vai konkursa vajadzībām, vai kā citādi , kas nepieciešams, lai Jūs apkalpotu kā klientu, mēs saglabājam informāciju piecus (5) gadus (ja vien nav noteikts citādi saskaņā ar vietējiem likumiem) kopš Jūsu pēdējās mijiedarbība ar mums.
9. Jūsu tiesības
Jums ir tiesības pieprasīt mums savas personiskās informācijas kopiju. Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai mēs labotu, izdzēstu vai ierobežotu (apturētu jebkuru aktīvu) Jūsu personas datu apstrādi, un iegūt personas datus, kurus Jūs mums sniedzat līgumam vai ar Jūsu piekrišanu, strukturētā, vispārīgi lietotā un mašīnlasāmā formā, kā arī lūgt mums kopīgot (pārnest) šos datus ar citu datu pārzini.
Dažos gadījumos Jums ir tiesības iebilst pret Jūsu personisko datu apstrādi (it īpaši, ja mums nav jāapstrādā dati, lai izpildītu līguma vai citas likumīgas prasības, vai arī, ja mēs izmantojam datus tiešajam mārketingam).
Šīs tiesības var būt ierobežotas, piemēram, ja, izpildot Jūsu prasības, tiktu atklāti citas personas dati vai tiktu pārkāptas citu personu tiesības uz privātumu, vai ja Jūs lūdzat mums izdzēst informāciju, kas mums jāglabā saskaņā ar likumu vai kuras saglabāšanai mums ir pārliecinoši likumīgi iemesli.
Lai izmantotu kādas no šīm tiesībām, jūs varat sazināties ar mums, izmantojot kontaktinformāciju, kas sniegta tālāk, 11. sadaļā. Ja Jums ir neatrisinātas problēmas, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību datu aizsardzības uzraudzības iestādei vietā, kur Jūs dzīvojat, strādājat vai kur, pēc Jūsu domām, var būt noticis pārkāpums.
Lai apmeklētu tīmekļa Vietni, jums nav jāsniedz mums nekāda personiska informācija. Ja jūs izmantojat mūsu Pakalpojumus, mēs lūgsim Jūs sniegt mums informāciju. Kad mēs lūgsim Jūs sniegt mums informāciju, mēs skaidri norādīsim, vai informācija, kuru mēs lūdzam, ir jāsniedz, lai mēs varētu nodrošināt Jums vēlamos pakalpojumus, vai arī Jūs varat sniegt mums šo informāciju pēc izvēles. Ja Jūs izvēlaties nesniegt informāciju, iespējams, ka nevarēsiet izmantot dažus Pakalpojumus.
10. Kā atjaunināt savu informāciju
Lai mainītu vai atjauninātu informāciju, kas atrodas mūsu rīcībā un attiecas uz Jums, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktinformāciju 11. nodaļā.
11. Kontaktinformācija
SIA „Getz Nordic” ir Jūsu personisko datu pārzinis. Ja jums ir kādi jautājumi par šo privātuma politikas paziņojumu, lūdzu, sazinieties ar mums (e-pasts: getz@getz.lv; tel.nr.: 67612345).