Zīmoli

ArmorAll

Vadošais auto kopšanas piederumu ražotājs ASV, kas vairāk nekā 50 gadus rūpējas par transportlīdzekļu tīrību, saglabājot ekskluzivitātes sajūtu. Piedāvājumā plašs interjera (salvetes un lupatiņas) un eksterjera (mazgāšanas piederumi – lupatiņas, švammes utt.) produktu klāsts. ArmorAll ir pirmais uzņēmums pasaules vēsturē, kas sāka ražot interjera kopšanas līdzekļus, kas pasargā auto virsmas no kaitīgajiem UV stariem.

www.armorall.com

Alca/Heiner

2001.gadā Berlīnē dibinātais ģimenes uzņēmums gadu gaitā izaudzis par vienu no vadošajiem Austrumu un Centrāleiropas auto piederumu (vējstiklu slotiņas, auto aksesuāri un rezerves daļas) ražotājiem. alca mobil logistics+services gmbh aizņem 15 000 m2 lielu teritoriju, kurā atrodamas 6 modernas ražotnes un noliktavas. Getz sortimentā pieejamas Heiner un Alca zīmola budžeta klases vējstiklu slotiņas, Alca auto piederumi, kā arī capsula bērnu auto sēdeklīši.

http://alca-germany.com/

http://www.heynermobil.de/

Lielbritānijā ražotās vējstiklu slotiņas izpelnījušās populārāko vējstiklu slotiņu zīmola statusu Skandināvijā. Raupjš klimats un bieži nokrišņi raksturo Skandināvijas reģionu, tāpēc šo autovadītāju izvēle par labu Trico liecina par vējstiklu slotiņu uzticamību kalpot smagos laikapstākļos. Trico ražošanas procesā uzsvaru liek uz inovācijām, pirmie tirgū ieviešot dažādus jauninājumus. Tas ir pasaules vadošais vējstiklu slotiņu ražotājs, gadā saražojot 80 miljonus produktu vienību. Par savu prioritāti Trico izvirzījis drošību uz ceļa, piedāvājot augstākās kvalitātes vējstiklu slotiņas.

http://www.trico.eu.com/

Turtle wax

Vienīgais uzņēmums pasaulē, kas piedāvā tik plašu auto kosmētikas produktu klāstu. Turtle Wax pastāvīgi veic pētījumus, lai izstrādātu aizvien jaunus produktus. To kvalitāte ir neapšaubāma, ko pierādījuši gan dažādi pētījumi un testi, gan nemainīgā pircēju uzticība.

www.turtlewax.com

Champion

Pirmais automašīnas logu slotiņu ražotājs pasaulē, kas gadu gaitā spējis saglabāt nemainīgu kvalitāti, apvienojumā ar pielāgošanos mainīgajām tirgus prasībām. Champion slotiņas raksturo izejmateriāli, kas gatavoti no augstākās kvalitātes gumijas, nodrošinot ilglaicīgu slotiņu darbību. Preču sortimentā pieejamas arī slotiņas ar spoileri, kas ļauj labāk piespiest slotiņu pie stikla, kad automašīna brauc ar lielu ātrumu.

www.federalmogul.com

WD-40

Pirmo reizi šo produktu izmantoja kosmiskās aviācijas industrijā strādājošs uzņēmums Convair, lai pasargātu raķešu ārējo apvalku no rūsas un korozijas. Vairākus gadus pēc produkta veiksmīgas izmēģināšanas profesionālajā segmentā, tā radītājs Normans B. Larsens nolēma piedāvāt produktu arī plašākai lietošanai. Pirmo reizi WD-40 tirdzniecības vietās parādījās 1958. gadā.
WD-40 produkti plaši tiek izmantoti daudzos segmentos. Katru nedēļu tiek pārdotas aptuveni miljons WD-40 kannas. Facebook WD-40 Latvija lapa atrodama šeit

www.wd40.com

WUNDER-BAUM

WUNDER-BAUM® ir viens no pasaulē populārākajiem un atpazīstamākajiem gaisa atsvaidzinātāju zīmoliem. Produkts Latvijas tirgum tiek piegādāts no rūpnīcas Šveicē. Tirgū pieejami gan sausie WUNDER-BAUM® gaisa atsvaidzinātāji eglītes formā dažādās krāsās un ar dažādiem aromātiem, gan šķidrie WUNDER-BAUM® gaisa atsvaidzinātāji, kas kalpo arī par gaumīgu automašīnas interjera elementu ar regulējamu smaržas intensitāti.

www.wunderbaum.com

Osram

Osram ir pasaulē populārākais transportlīdzekļu apgaismojuma un oriģinālo detaļu piegādātājs visiem transportlīdzekļu modeļu un automašīnu priekšējo lukturu ražotājiem. Atsevišķi iegādājamās lampas ir identiskas tām, kas tiek piegādātas transportlīdzekļu ražotājiem kā oriģinālās detaļas. Pastāvīgi tiek strādāts arī pie dažādu uzlabotu produktu sēriju attīstīšanas. Izcilākie piemēri, kas pieejami Latvijas tirgū, ir: Ultra Life, Night Breaker Plus, Cool Blue Intense un Silverstar.

www.osram.com

ASV radīts zīmols, kas nodarbojas ar automobiļu piedevu un eļļu ražošanu. Piedāvājumā augstvērtīgas piedevas benzīna un dīzeļa dzinēju automašīnām – samazina degvielas patēriņu, uzlabo dzinēja darbību.

www.stp.com

Ražotāja Champion budžeta klases brends automašīnu logu slotiņām, kuru ražošanā tiek izmantoti tā patu gumija, kas Champion izstrādājumos. Piedāvājumā 14 veidu slotiņas, vidējais kalpošanas ilgums – līdz 6 mēnešiem.

www.federalmogul.com

Concept

Profesionāla auto kosmētika, paredzēta lietošanai auto salonos, auto mazgātuvēs. Ražota Lielbritānija, saskaņā ar ES standartiem. Concept ir atzīts par vienu no Eiropas vadošajiem ražotājiem augstas kvalitātes auto tīrīšanas produktu segmentā profesionālam lietotājam. Uzņēmums dibināts 1987.gadā.

www.conceptchemicals.com

Astonish

Budžeta klases auto ķīmija. Videi draudzīgi, 100% pārstrādājami tīrīšanas līdzekļi - gan masu, gan profesionālā produkcija. Produkti nesatur fosfātus. Getz produktu klāstā: atledotājs, a/m salona tīrīšanas līdzekļi, disku tīrītājs, dzinēja tīrītājs, šampūns, darvas un kukaiņu tīrītājs utt.

http://www.astonishcleaners.com/

Tesa

Vācijas uzņēmums, kas ietilpst Beiersdorf koncernā. Ražo visa veida izolācijas lentas, līmlentas un skoča izstrādājumus. Premium segmenta produkti, kuru attīstībā un ražošanā liels uzsvars tiek likts uz inovācijām.

www.tesa.com

Pitstop

Pitstop tehnisko šķidrumu sērijā atrodami dažādi produkti: logu mazgāšanas šķidrumi, antifrīzi un bremžu šķidrumi („Dot-4” un „Dot-5.1”). Bremžu šķidrumus var lietot visās hidrauliskajās bremžu un sajūgu sistēmās. Piemērots arī ABS bremzēm.

www.pitstop.lv

Bottari

Bottari automašīnu aksesuāru kolekcijas atrodamas tūkstošiem veikalos visā pasaulē. Pieprasījums pēc šiem aksesuāriem pastāvīgi palielinās. Ražotājs izstrādājis dažādas produktu līnijas, lai apmierinātu iespējami vairāku segmentu patērētāju vajadzības.

www.bottari.it

Laser

1986.gadā tika radīts Laser Tools zīmols, kas gadu gaitā kļuvis par vadošo augstākās kvalitātes rokas un diagnostikas instrumentu piegādātāju. Laser instrumenti radīti tieši auto remontdarbnīcu vajadzībām un sortiments regulāri tiek papildināts ar speciālajiem instrumentiem mūsdienu transporta līdzekļu apkopei.

http://www.lasertools.co.uk/