Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā.

Facebook Instagram

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā.

Facebook Instagram

Zīmoli

Turtle wax

Vienīgais uzņēmums pasaulē, kas piedāvā tik plašu auto kosmētikas produktu klāstu. Turtle Wax pastāvīgi veic pētījumus, lai izstrādātu aizvien jaunus produktus. To kvalitāte ir neapšaubāma, ko pierādījuši gan dažādi pētījumi un testi, gan nemainīgā pircēju uzticība.

www.turtlewax.com

WD-40

Pirmo reizi šo produktu izmantoja kosmiskās aviācijas industrijā strādājošs uzņēmums Convair, lai pasargātu raķešu ārējo apvalku no rūsas un korozijas. Vairākus gadus pēc produkta veiksmīgas izmēģināšanas profesionālajā segmentā, tā radītājs Normans B. Larsens nolēma piedāvāt produktu arī plašākai lietošanai. Pirmo reizi WD-40 tirdzniecības vietās parādījās 1958. gadā.
Pēc visiem šiem gadiem formula palikusi nemainīga, tieši tāpat kā WD 40 Multi-Use produktu pielietojamība. Tas ir nenovērtējams palīgs ļoti plašā klāstā uzdevumu.
Facebook WD-40 Latvija lapa atrodama šeit
WD-40 Latvija Instagram konts atrodams šeit

www.wd40.lv 

WUNDER-BAUM

WUNDER-BAUM® ir viens no pasaulē populārākajiem un atpazīstamākajiem gaisa atsvaidzinātāju zīmoliem. Produkts Latvijas tirgum tiek piegādāts no rūpnīcas Šveicē. Tirgū pieejami gan sausie WUNDER-BAUM® gaisa atsvaidzinātāji eglītes formā dažādās krāsās un ar dažādiem aromātiem, gan šķidrie WUNDER-BAUM® gaisa atsvaidzinātāji, kas kalpo arī par gaumīgu automašīnas interjera elementu ar regulējamu smaržas intensitāti, gan Fiber Can iepakojumā.

www.wunderbaum.com

Osram

Osram ir pasaulē populārākais transportlīdzekļu apgaismojuma un oriģinālo detaļu piegādātājs visiem transportlīdzekļu modeļu un automašīnu priekšējo lukturu ražotājiem. Atsevišķi iegādājamās lampas ir identiskas tām, kas tiek piegādātas transportlīdzekļu ražotājiem kā oriģinālās detaļas. Pastāvīgi tiek strādāts arī pie dažādu uzlabotu produktu sēriju attīstīšanas. Izcilākie piemēri, kas pieejami Latvijas tirgū, ir: Ultra Life, Night Breaker Plus, Cool Blue Intense un Silverstar.

www.osram.com

ArmorAll

Vadošais auto kopšanas piederumu ražotājs ASV, kas vairāk nekā 50 gadus rūpējas par transportlīdzekļu tīrību, saglabājot ekskluzivitātes sajūtu. Piedāvājumā plašs interjera (salvetes un lupatiņas) un eksterjera (mazgāšanas piederumi – lupatiņas, švammes utt.) produktu klāsts. ArmorAll ir pirmais uzņēmums pasaules vēsturē, kas sāka ražot interjera kopšanas līdzekļus, kas pasargā auto virsmas no kaitīgajiem UV stariem.

www.armorall.com

STP

ASV radīts zīmols, kas nodarbojas ar automobiļu piedevu un eļļu ražošanu. Piedāvājumā augstvērtīgas piedevas benzīna un dīzeļa dzinēju automašīnām – samazina degvielas patēriņu, uzlabo dzinēja darbību.

www.stp.com

Aspen

Uzņēmums Aspen tika dibināts 1988. gadā ar mērķi uzlabot mežsaimniecībā nodarbināto darba vidi, kurā darbinieki visu dienu bija pakļauti kaitīgo motorzāģu izplūdes gāzu iedarbībai. Volvo degvielas speciālists Rolands Elmangs (Roland Elmäng) saskatīja priekšrocības, ko sniedz alkilāta izmantošana motorzāģos parastā benzīna vietā. Tas viss sākās Lerumā pie Aspenas ezera, no kura uzņēmums ieguva savu nosaukumu. Mūsdienās uzņēmums Lantmännen Aspen atrodas Hindasā, netālu no Gēteborgas. 

www.getz.lv/aspen

Bosch

Bosch logu slotiņas ir labākā izvēle jebkādos laika apstākļos. Autovadītāji izvēlas Bosch, raksturojot tās kā slotiņas ar vislabāko redzamību un maksimālu drošību. Žurnālu “Auto Bild” un “Auto Motor und Sport” lasītāji Bosch slotiņas novērtējuši kā labāko izvēli logu slotiņu kategorijā.

www.boschaftermarket.com

Pitstop

Pitstop tehnisko šķidrumu sērijā atrodami dažādi produkti: logu mazgāšanas šķidrumi, antifrīzi un bremžu šķidrumi („Dot-4” un „Dot-5.1”). Bremžu šķidrumus var lietot visās hidrauliskajās bremžu un sajūgu sistēmās. Piemērots arī ABS bremzēm.

www.pitstop.lv

Bottari

Bottari automašīnu aksesuāru kolekcijas atrodamas tūkstošiem veikalos visā pasaulē. Pieprasījums pēc šiem aksesuāriem pastāvīgi palielinās. Ražotājs izstrādājis dažādas produktu līnijas, lai apmierinātu iespējami vairāku segmentu patērētāju vajadzības.

bottari.it

Alca/Heiner

2001. gadā Berlīnē dibinātais ģimenes uzņēmums gadu gaitā izaudzis par vienu no vadošajiem Austrumu un Centrāleiropas auto piederumu (vējstiklu slotiņas, auto aksesuāri un rezerves daļas) ražotājiem. Alca Mobil aizņem 15 000 m2 lielu teritoriju, kurā atrodamas 6 modernas ražotnes un noliktavas. Getz sortimentā pieejamas Heiner un Alca zīmola budžeta klases vējstiklu slotiņas kā arī Alca auto piederumi.

alca-germany.com/

www.heynermobil.de

Bars

Bar's Leaks Original jau vairāk nekā 60 gadus ir pasaulē populārākais dzesēšanas sistēmu pretsūces un rūsas novēršanas līdzeklis. Mūsdienās jau rūpnīcā tiek lietots trim no katrām četrām ASV ražojuma automašīnām, pirms to nonākšanas pie pircējiem. Leaks Original ir auto ražotāju akcepts, kas apliecina produkta nekaitīgumu dzesēšanas sistēmām, kā arī 12 mēnešu garantija dzesēšanas sistēmas aizsardzībai pret sūci un koroziju.

www.barsgroup.com 

Astonish

Budžeta klases auto ķīmija. Videi draudzīgi, 100% pārstrādājami tīrīšanas līdzekļi - gan masu, gan profesionālā produkcija. Produkti nesatur fosfātus. Getz produktu klāstā: atledotājs, a/m salona tīrīšanas līdzekļi, disku tīrītājs, dzinēja tīrītājs, šampūns, darvas un kukaiņu tīrītājs utt.

http://www.astonishcleaners.com/

Tesa

Vācijas uzņēmums, kas ietilpst Beiersdorf koncernā. Ražo visa veida izolācijas lentas, līmlentas un skoča izstrādājumus. Premium segmenta produkti, kuru attīstībā un ražošanā liels uzsvars tiek likts uz inovācijām.

www.tesa.com

Laser

1986.gadā tika radīts Laser Tools zīmols, kas gadu gaitā kļuvis par vadošo augstākās kvalitātes rokas un diagnostikas instrumentu piegādātāju. Laser instrumenti radīti tieši auto remontdarbnīcu vajadzībām un sortiments regulāri tiek papildināts ar speciālajiem instrumentiem mūsdienu transporta līdzekļu apkopei.

http://www.lasertools.co.uk/