Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā.

Facebook Instagram

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā.

Facebook Instagram

Raksts

SIA Getz Nordic saņēmis augstu starptautisko EcoVadis uzņēmējdarbības ilgtspējas novērtējumu vides, darbaspēka un cilvēktiesību, kā arī biznesa ētikas jomās.

 

Eco vadis

Pēc detalizētas auditēšanas procedūras SIA Getz Nordic veikums ticis novērtēts ar EcoVadis sudraba medaļu. Starp visiem EcoVadis auditētajiem uzņēmumiem tas ierindo uzņēmumu Getz Nordic augstāk novērtēto 25% uzņēmumu vidū. Rādītājs “Percentile” norāda, ka Getz Nordic rezultāts ir labāks vai vienāds par 83% auditēto uzņēmumu.

Labus rezultātus Eiropas jauno mežsaimnieku profesionālajās sacensībās Latvijas komandai nodrošina alkilāta degviela Aspen

Latvijas kokgāzēju komanda, kuras sastāvā bija seši topošie mežsaimniecības tehniķi* no Ogres tehnikuma, Eiropas jauno mežsaimnieku profesionālajās sacensībās 22 komandu vidū ierindojās septītajā vietā.

Tas ir līdz šim augstākais sasniegums, kopš Latvijas komandu uz starptautiskām jauno mežsaimnieku sacensībām, kas šogad no 23.-26. maijam notika Zviedrijas pilsētā Svenljungā (Svenljung), gatavo Ogres tehnikuma profesionālo izglītības priekšmetu skolotājs, kokgāzēju komandas treneris Armands Lapiņš.

Kā saglabāt akumulatora darbaspējas ziemā un kādi starta vadi vislabākie?

Akumulatori aukstajā sezonā bieži cieš no nepietiekamas uzlādes īsu pārbraucienu dēļ un var pat izlādēties līdz nullei, kas neatgriezeniski bojā AKB plates. "Sarežģījumus var radīt arī mehāniski bojājumi vibrāciju dēļ, pārlieku liels uzlādes spriegums vai automašīnas specifikācijai neatbilstoši izvēlēti AKB parametri," norāda SIA Getz Nordic tehniskais konsultants Valdis Veinbergs. Brīdī, kad agrā rīta stundā jāsteidzas, bet atbilde uz atslēgas pagriešanu ir vien skumjš klikšķis un tālāk klusums, "pēdējā instance" ir starta vadi.

Aspen degvielas priekšrocības ziemā

Alkilāta degvielai atrodas izmantojums sniega pūtējos un motorzāģos. Kopš 2018. gada Latvijā iespējams iegādāties jau pirms trim desmitiem gadu Zviedrijā izgudroto alkilāta degvielu Aspen. Kā zināms, alkilāta degviela ir naftas produkts, kura sastāvā ir tikai viena frakcija no naftas destilācijas procesā iegūtajiem produktiem ar tīrāko sastāvu un labākajām sadegšanas īpašībām.