Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā.

Facebook Instagram

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā.

Facebook Instagram

Sadarbības partneru atsauksmes

Intars Strods

SIA „Gros Auto Grupa” Produktu grupas vadītājs

Ar SIA „Getz Bros. & Co.” sadarbojamies jau vairāk kā 10 gadus, un uzskatām šo uzņēmumu par vienu no stabilākajiem sadarbības partneriem ilgtermiņā. No uzņēmuma iepērkam plašu pasaulē pazīstamu zīmolu preču sortimentu: Champion logu slotiņas, Wynn`s tehniskos šķidrumus,  Turtle Wax auto kosmētiku, universālo eļļu WD-40 un Bottari aksesuārus. Mūsu klienti novērtē oriģinālpreču kvalitāti. Sadarbība ar „Getz Bros.&Co.” ir vērtājama kā kvalitatīva - gan piegādes termiņi un izpilde, gan informēšana par aktuālajiem tirgus jaunumiem, kā arī savstarpējā komunikācija.

Anete Siliņa

SIA „Virši-A” Reklāmas speciāliste

Ar SIA „Getz Bros. & Co.” strādājam jau vairāk nekā trīs gadus. Starp produktiem, ko mums piedāvā Getz Latvia, var minēt tādus labi pazīstamus zīmolus, kā Champion logu slotiņas, universālā eļļa WD-40, auto kosmētika Turtle Wax un auto gaisa atsavaidzinātāji Wunder-Baum. Šie piedāvātie zīmoli arī ir viens no galvenajiem iemesliem par labu mūsu kopējai sadarbībai, jo mums ir svarīgi, lai varam piedāvāt saviem klientiem labi pazīstamus produktus ar nemainīgi augstu kvalitāti.

Mūsu sadarbība šajā laikā ir augusi, un ne tikai paplašinājies Getz Latvia piegādāto produktu sortiments, bet arī ir kopīgi organizētas plašas un veiksmīgas mārketinga kampaņas. Getz Latvia ieinteresētība un pretimnākšana kopēju aktivitāšu veidošanā un tirdzniecības apjomu veicināšanā, kā arī elastīgums abpusēji izdevīgāko risinājumu meklēšanā ir tie faktori, kādēļ mūsu kopējā sadarbība ir uzskatāma par veiksmīgu.