Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā.

Facebook Instagram

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā.

Facebook Instagram

Apzinoties, ka katra mūsu darbība var ietekmēt sabiedrību un vidi, uzņēmums “Getz Nordic” ir pārliecināts par ilgtspējīgas uzņēmējdarbības nepieciešamību. Šo principu ņemam vērā gan ražojot produktu iepakojumus, gan taupot elektroenerģiju, gan piedaloties un organizējot projektus, kas uzlabo apkārtējo vidi un sniedz ieguldījumu nākotnē.
Līdz šim “Getz Nordic” organizējis vairākus ilgtspējīgus un sociāli atbildīgus projektus.

1. ATBALSTA KOKU STĀDĪŠANU LATVIJĀ
Ar mērķi uzlabot gaisa kvalitāti un atjaunot koksnes resursus, 2016. un 2017. gadā reģionālā atkritumu apsaimniekošanas centra “Daibe” teritorijā tika iestādītas vairāk nekā 1000 jaunas egles. Jauno eglīšu iestādīšana ir pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma „ZAAO”, auto gaisa atsvaidzinātāju WUNDER-BAUM oficiālā izplatītāja Latvijā - uzņēmuma „Getz Nordic”, „Valmieras SOS bērnu ciemata” un Spāres internātpamatskolas bērnu kopīgais darbs.
Jaunais egļu mežs ir simboliska autovadītāju nodeva dabai, lai kaut nedaudz kompensētu tai nodarīto postu, kas rodas no automašīnu izplūdes gāzēm. „Pasaules Dabas Fonda” dati liecina, ka transports Latvijā ir otrs lielākais vides piesārņojuma radītājs. Jo lielāks gaisa piesārņojums, jo vairāk nepieciešami koki, kas šo piesārņojumu absorbētu.
Video:

egles3egles3egles3

2. VĒJSTIKLA ŠĶIDRUMU TUKŠO KANNIŅU VĀKŠANAS KAMPAŅA "TEV BEIDZOT IR OTRA IESPĒJA!"
Aicinot autovadītājus saudzēt dabu, SIA “Getz Nordic”, AS „Latvijas Zaļais punkts” un SIA „Narvesen Baltija” jau vienpadsmito gadu organizēja kampaņu „Tev beidzot ir otra iespēja!”. Kampaņas laikā autovadītāji tika aicināti nest tukšās auto vējstikla šķidruma kanniņas un likt tās īpašās škirošanas kastēs, jo arī šis iepakojums var tik pārtsrādāts. Latvijā autovadītāji ik gadu izlieto ap 1,5 miljonu vējstiklu šķidruma plastmasas kanniņu. Katra kanniņa ir izmantojama vēlreiz – tās tiek pārstrādātas jaunās izejvielās.

kannas2kannas2