Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā.

fb-icon

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā.

fb-icon

Getz Baltic Group

Getz grupas uzņēmumi Baltijas valstīs darbojas vairāk nekā 20 gadus. Ikvienā no trim Baltijas valstīm Getz kļuvis par nozīmīgu autopreču tirgus spēlētāju – 2015.gada beigās notikusī uzņēmumu vadības sinhronizācija un optimizēšana ir bijis nākamais loģiskais solis attīstības virzienā, un šobrīd Getz uzņēmumi Baltijā strādā vienotas vadības grupas pārraudzībā.

Mērķis ir reģionālā attīstība un izaugsme, nodrošināt kvalitatīvu vairumtirdzniecības servisu, atbilstošu mūsdienu tirgus dinamiskajām prasībām.

Uzdevumi ir vairāki, bet viens no svarīgākajiem - spēja precīzi reaģēt uz pieprasījuma izmaiņām un tirgus attīstības tendencēm, tādejādi paaugstinot Getz grupas konkurētspēju reģionā.

Katram no Getz Baltic Group uzņēmumiem noteikts savs uzdevums - Getz Nordic turpmāk koncentrēsies uz reģionālās politikas īstenošanu, savukārt Getz Lithuania un Getz Estonia orientēsies uz attīstību attiecīgās valsts vietējā tirgū.

Vienota vadība visās trīs Baltijas valstīs nozīmē servisa un komunikācijas uzlabošanu, kā arī būtisku partneru resursu ietaupījumu - viena tikšanās, viena saruna, lielāks apjoms, un, sekojoši, jaudīgāks rezultāts. Vienlaikus būtiski palielinās arī pārdošanas jauda, attiecīgi, tiek audzēta arī ražošanas kapacitāte – Getz grupa ir Baltijā atpazīstamākais tehnisko šķidrumu ražotājs augstākās kvalitātes produktu segmentā un tagad Baltijas tirgū piedāvāsim vienotas preču zīmes. Kopējais ražošanas apjoms Baltijā šobrīd pārsniedz 1500 tonnas gadā.

Īstenojot vienotu vadības grupas pārraudzību visās trīs Baltijas valstīs, ieviesta arī kopīga mārketinga stratēģija, nodrošinot apjomīgākas kampaņas produktu atpazīstamības un tirdzniecības rezultātu veicināšanai. Ciešā sadarbībā ar produktu ražotājiem, tiek realizētas dažāda veida kampaņas – gan ATL, gan BTL līmenī. Katram Getz Baltic Group uzņēmumam ir arī sava Facebook lapa, kur regulāri tiek papildināta informācija par produktu jaunumiem: Latvija (Getz Nordic: https://www.facebook.com/AutoEksperts/), Igaunija (Getz Eesti: https://www.facebook.com/Getz-Eesti-187862334895990/), Lietuva (Getz Lithuania: https://www.facebook.com/AutoEkspertai/).