Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā.

fb-icon

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā.

fb-icon

GetzNordic logo

SIA „Getz Nordic” ir vadošais auto apkopes produktu piegādātājs un vairumtirgotājs. Uzņēmums Latvijā pārstāv pasaulē labi pazīstamu auto kosmētikas, ķīmijas un aksesuāru zīmolus.

SIA „Getz Nordic” kopš darbības pirmsākumiem 1995.gadā sadarbojies ar vairāk nekā 800 klientiem, tai skaitā vadošajām mazumtirdzniecības ķēdēm, auto servisiem, auto mazgātavām, dīleriem un auto parkiem.

Uzņēmuma vidējais gada apgrozījums - 5,1 miljons eiro (Ernst & Young audita dati).

Plaša noliktava (1500 m2) spēj nodrošināt precīzu pasūtījumu izpildi nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma veikšanas. 

„Getz Nordic” ir uzņēmumu grupas „Getz Baltic”, kuras sastāvā ietilpst arī Igaunijas („Getz Eesti”) un Lietuvas („Getz Lithuania”) biedrs, nodrošinot pilnīgu sortimenta un preču piegādes pārklājumu visā Baltijā. Informācija par „Getz Baltic” Igaunijas un Lietuvas uzņēmumiem atrodama attiecīgi mājaslapās www.getz.ee un www.getz.lt.

Viens no SIA „Getz Nordic” darbības virzieniem ir privāto preču zīmju (Statoil, Narvesen, Pitstop, Car Fun) tehnisko šķidrumu ražošana, kas veido 1/3 no kopējā apgrozījuma.

Uzņēmumā tiek ievērota stingra kvalitātes kontrole un rūpes par vidi.

Klientu pārdošanas apjoma veicināšanai notiek regulāras produktu apmācības un personāla izglītošana, kā arī tiek īstenotas dažādas mārketinga aktivitātes veiksmīgai produktu virzīšanai tirgū.

Šeit iespējams aplūkot „Getz Nordic” pasūtījuma sistēmu – www.pitstore.lv

  

 

The Tree design and WUNDER-BAUM are trademarks.