Uzņēmums

GetzNordic logo

SIA „Getz Nordic” ir vadošais auto apkopes produktu piegādātājs un vairumtirgotājs. Uzņēmums Latvijā pārstāv pasaulē labi pazīstamu auto kosmētikas, ķīmijas un aksesuāru zīmolus.

SIA „Getz Nordic” kopš darbības pirmsākumiem 1995.gadā sadarbojies ar vairāk nekā 800 klientiem, tai skaitā vadošajām mazumtirdzniecības ķēdēm, auto servisiem, auto mazgātavām, dīleriem un auto parkiem.

Uzņēmuma vidējais gada apgrozījums - 5,1 miljons eiro (Ernst & Young audita dati).

Plaša noliktava (1500 m2) spēj nodrošināt precīzu pasūtījumu izpildi nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma veikšanas. 

„Getz Nordic” ir uzņēmumu grupas „Getz Baltic”, kuras sastāvā ietilpst arī Igaunijas („Getz Eesti”) un Lietuvas („Getz Lithuania”) biedrs, nodrošinot pilnīgu sortimenta un preču piegādes pārklājumu visā Baltijā. Informācija par „Getz Baltic” Igaunijas un Lietuvas uzņēmumiem atrodama attiecīgi mājaslapās www.getz.ee un www.getz.lt.

Viens no SIA „Getz Nordic” darbības virzieniem ir privāto preču zīmju (Statoil, Narvesen, Pitstop, Car Fun) tehnisko šķidrumu ražošana, kas veido 1/3 no kopējā apgrozījuma.

Uzņēmumā tiek ievērota stingra kvalitātes kontrole un rūpes par vidi.

Klientu pārdošanas apjoma veicināšanai notiek regulāras produktu apmācības un personāla izglītošana, kā arī tiek īstenotas dažādas mārketinga aktivitātes veiksmīgai produktu virzīšanai tirgū.

Šeit iespējams aplūkot „Getz Nordic” pasūtījuma sistēmu – www.pitstore.lv

 

 

 

 

 

 

 

The Tree design and WUNDER-BAUM are trademarks.

Uzņēmuma vēsture

- Dibināts 1995.gada jūlijā. Pirmie izplatītie produkti: auto gaisa atsvaidzinātāji, logu slotiņas, auto kosmētika un auto lampas.

- Laika posmā no 1996.-1999.gadam tiek aktīvi attīstīta sadarbība ar tādiem pasaules vadošajiem auto preču un piederumu ražotājiem kā:Turtle Wax (auto kosmētika), Wynn`s (degvielas piedevas), WD-40 (universālā eļļa), Osram (auto lampas).

- 1997.gadā tiek uzsākta logu šķidrumu ražošana.

- 2002.gadā produktu klāstam pievienojas arī pasaulē populārākie auto gaisa atsvaidzinātāji WUNDER-BAUM® un logu slotiņas Champion.

- SIA „Getz Nordic” kopš dibināšanas pirmsākumiem darbojies kā viens no pirmajiem uzņēmumiem Latvijā ar mērķi piegādāt auto preces un piederumus plaša patēriņa preču veikaliem un tirdzniecības vietām.

- Uzņēmums viens no pirmajiem tirgū ieviesa auto preču un piederumu planogrammas un sortimentu plaša patēriņa preču veikalos.

- Darbības pamatprincips – vienam klientam piegādāt pilnu auto preču un piederumu klāstu.

- Uzņēmums gadu gaitā attīstījis arī spēcīgus un patērētāju atzītus privātos brendus: Pitstop (tehniskie šķidrumi), Car Fun (auto kosmētika), Moskitoff (pretodu līdzekļi), Pikniks (grila piederumi).

- Kopš 2013. gada kompānijai Getz Baltic Group ir licence augstas kvalitātes dzesēšanas šķidrumu, vasaras un ziemas logu tīrīšanas līdzekļu ražošanai ar Turtle Wax firmas zīmi. Turtle Wax firmas zīmes licence ir apliecinājums inovatīvu tehnoloģiju izmantojumam, kā arī nemainīgai un pastāvīgi kontrolētai kvalitātei.

- Uzņēmums aktīvi organizē un iesaistās sociālās kampaņās:

  • Kopš 2008.gadā tiek atbalstīts džeza festivāls „Rīgas Ritmi”.

  • Kopš 2009.gada, sadarbībā ar Latvijas Zaļais punkts (LZP) un veikalu tīklu Narvesen, tiek īstenots projekts, kura gaitā pie Narvesen veikaliem degvielas uzpildes stacijās novietoti šķirošanas konteineri, kas paredzēti vējstiklu mazgāšanas šķidruma tukšajām kanniņām. Savāktajās kanniņās „Getz Nordic” atkārtoti pilda Narvesen Premium vējstiklu mazgāšanas šķidrumu.

  • No 2010. gada jūlija līdz 2011. gada septembrim uzņēmums realizēja kampaņu sadarbībā ar Rīgas Zooloģisko dārzu. Tās gaitā 1 santīms tika novirzīts sarkanausu bruņurupuču dzīves kvalitātes uzlabošanai Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

  • Kopš 2010.gada uzņēmums katru gadu Ziemassvētkos sniedz finansiālu atbalstu Krāslavas Mākslas skolai, veicinot Latvijas reģionos dzīvojošo jauniešu pilnvērtīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas.

  • 2012.gada nogalē veiksmīgi realizēta kampaņa „Pārsteidz ziemu!”, kuras laikā autovadītājiem bez maksas tika piedāvāta iespēja pārbaudīt automašīnas mezglus, kuri nodrošina drošu braukšanu ziemas apstākļos.

- SIA „Getz Nordic” vīzija un stratēģiskie mērķi turpmākajiem gadiem: teritoriāla izplešanās Baltijas tirgū ar uzņēmuma zīmoliem, kā arī aktīva ieiešana profesionālā segmenta auto preču tirgū (servisi, auto dīleri u.tml.).