Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā.

Facebook Instagram

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā.

Facebook Instagram
Auto mazgāšana ar Turtle Wax M.A.X. Power

Pienākot vasarai, brīvdienu izbraucieni uz laukiem baudīt gleznainās Latvijas ainavas, ir teju katra cilvēka vēlmju sarakstā. Līdz ar to automazgāšana ir neizbēgams process, lai noturētu savu spēkratu izcilā darba kārtībā. Tikai rūpes par automašīnu ļaus saglabāt tās virskārtu izturīgu pret apkārtējās vides nelabvēlīgajiem apstākļiem un nepieļaus tās bojāšanos, kas var novest pie nepatīkamiem papildu izdevumiem. Te nāk palīgā jaunais auto šampūns “Turtle Wax M.A.X. POWER” ar trīs līmeņu tīrīšanas spēku.

 

IMG 2860

Turtle Wax M.A.X. POWER auto šampūns darbojas perfekti jebkura tipa auto mazgāšanai. Atšķirībā no tradicionālā auto šampūna, kam pH paliek neitrāls neatkarīgi no koncentrācijas, M.A.X. POWER šampūns izmanto pH tīrīšanas unikalitāti - jo lielāka koncentrācija, jo lielākas tīrīšanas spējas. M.A.X. POWER ir drošs visām virsbūves daļām un ir pieejams īpaši ietilpīgā iepakojumā – 2,95 l. Atkarībā no kuriem

traipiem jūs vēlaties tikt vaļā, šis unikālais amerikāņu ražojums piedāvā trīs līmeņu tīrīšanu – Moderate (standarta mazgāšana), Aggressive (īpaši netīru virsmu – kukaiņu palieku tīrīšana) un Xtreme (disku mazgāšana, bremžu putekļi un eļļas traipi). Attiecīgi jāizmanto 100ml, 200ml vai 300ml šampūna uz 4l ūdens.

 

IMG 2861Turtle Wax iesaka - Kā tad pareizi veikt auto mazgāšanas procesu? Vispirms rūpīgi ar tīru ūdeni noskalojiet virsbūvi, lai tiktu vaļā no liekajiem netīrumiem. Izmantojot uz iepakojuma redzamo tabulu, atšķaidiet noteiktu daudzumu šampūna (atbilstoši iepriekš norādītajam mazgāšanas līmenim) ar tīru ūdeni. Sākumā spainī ielejiet šampūnu, tad ar stipru strūklu ielejiet tīru ūdeni, lai veidojas putas. Vislabāk auto mazgāšanu sākt no augšpuses, lai, mazgāšanas procesā, netīrumi auto apakšējā daļā atmiekšķētos. Virsbūves mazgāšanai izmantojiet sūkli, taču ieteicams neizmantot to pašu sūkli, ar ko tiek mazgāti automašīnas diski un riepas, lai nesabojātu auto virsmu. Pēc auto mazgāšanas, virsbūvi noskalojiet ar tīru ūdeni, noslaukiet ar sausu audumu, kas neatstāj pūkas. Lai atbrīvotos no ūdens paliekam uz bremžu diskiem un neveidotos rūsa, nepieciešams vismaz divas reizes strauji nobremzēt.

 

Pienākot brīvdienām un siltajam laikam, cilvēki dod priekšroku aktivitātēm ārpus pilsētas, kas iekļauj tālāku distanču braucienus. Ārpus pilsētām ir daudz bagātīgāka dzīvnieku pasaule nekā pilsētās, līdz ar to, izbraucienu laikā, automašīnas priekšējais vējstikls tiek pakļauts neskaitāmām kukaiņu un insektu sadursmēm. Ja šie traipi netiek momentāni apstrādāti, tie piekalst un kļūst par apgrūtinājumu redzamībai. Vējstikla slotiņas ne vienmēr tiek galā ar traipu notīrīšanu un rezultātā traips tiek izsmērēts pa lielāku virsmas laukumu. Šeit nāk talkā Turtle Wax M.A.X. POWER Aggressive līmenis, kas palīdzēs tikt vaļā no noturīgiem traipiem un radīs svaiguma sajūtu, kā tikko iegādātai automašīnai.

 

Sāls un mitruma ietekmē metāls agri vai vēlu sāk rūsēt. Izmantotie materiāli un to piedevas, ar kuriem kausē sniegu uz ceļiem, ar laiku saēd pat visizturīgākos pārklājumus. Auto mazgāšanai izmantojot Turtle Wax šampūnu, Jūs netikai atbrīvosieties no kukaiņu un insektu atstātajām pēdām, bet veikli tiksiet galā arī ar ziemā atstātajām sāls un dubļu pēdām.

 

IMG 2867

Nereti autovadītāji ļoti pavirši attiecas pret tādiem pamanāmiem auto elementiem kā diski un riepas - kādēļ nopūlēties, ja pēc dažiem braucieniem atkal viss ir netīrs! Tieši rūpīga un regulāra disku un riepu tīrīšana var būtiski paildzināt to mūžu un estētisko izskatu. M.A.X. POWER Xtreme līmenis palīdzēs atbrīvoties gan no bremžu kluču putekļiem, gan arī no asfalta darvas un samazinās auto virsmas oksidāciju pie augstām temperatūrām.

 

Turtle Wax M.A.X. POWER šampūnam piemīt spējas notīrīt gan automašīnu, gan noturīgas kukaiņu un dubļu pēdas, kā arī tikt galā ar visnetīrākajām auto daļām – riepām un to diskiem. Izmantojot šo augstas klases amerikāņu izstrādājumu, no tavas automašīnas Jāņu ugunskurs atspīdēs visspilgtāk!

 

  IMG 2870

 • Turtle wax
 • WD-40
 • WUNDER-BAUM
 • Osram
 • ArmorAll
 • STP
 • Aspen
 • Bosch
 • Pitstop
 • Bottari
 • Alca/Heiner
 • Bar`s
 • Astonish
 • Tesa
 • Laser