Auto salona tīrītājs

Tas, kā mēs attiecamies pret savu īpašumu (auto), daudz ko pastāsta par tās īpašnieku. Tāpēc rūpes par auto salonu ir tikpat svarīgas kā par auto ārpusi. Pēc jaunas automašīnas iegādes, vienmēr sajūtam patīkamo salona smaržu, kuru ceram saglabāt pēc iespējas ilgāk. Taču laika gaitā, šo smaržu pārņem spēcīgākas ikdienā sastopamas smakas, kas rada diskomfortu ne tikai vadītājam, bet arī pasažieriem. Tādēļ Turtle Wax nāk klajā ar jaunu “Power Out - ODOR-X” produktu sēriju, kas palīdzēs uzveikt ne tikai smakas, bet arī to cēloņus. Šie produkti perfekti likvidē pat visspēcīgākos traipus un nomāc to izdalījumus, neatstājot nekādus atlikumus, un saglabā ilgstošu svaiguma sajūtu.

 

IMG 20170614 161426

Ja Jūsu dzīvē ienāk spalvainais draugs, agrāk vai vēlāk, viņa pārvadāšanai, tiks izmantots auto. Pēc šiem braucieniem, ir problemātiski tikt vaļā gan no atstātajiem spalvu kalniem un specifiskās smakas, gan arī no traipiem, ko atstāj netīrās ķepas. Lai uzturētu automašīnu tīru, pirms katra brauciena, zem dzīvniekam atvēlētās vietas ieteicams paklāt jebkāda veida segu. Ko darīt, ja par šādu risinājumu neesat iedomājies vai vienkārši nevēlaties tam tērēt savus līdzekļus?  Ar šo vislabāk tiks galā “Turtle Wax Power Out - UPHOLSTERY” - salona mīksto virsmu tīrītājs ar smaku likvidējošām īpašībām. Tiksiet vaļā pat no “slapjā suņa” smakas.

“Turtle Wax Power Out – UPHOLSTERY” produkta īpašības un lietošana

 

IMG 20170614 161447

Protams, mājdzīvnieki nav vienīgie, kas izdala smaku, dažādu aromātu rašanos veicina arī mūsu pašu kaitīgie ieradumi. Pēc Eiropas Komisijas “Eirobarometra” pētījuma datiem 2015. gadā, Latvijā ikdienā smēķēja aptuveni 30% iedzīvotāju. Atbilstoši šiem datiem ticam, ka gandrīz katrs autovadītājs ir saskāries ar nepatīkamo smaku, ko atstāj pasažieris - aktīvs smēķētājs. Pret šāda veida aromātiem “Turtle Wax Power Out - SPRAY” ir nācis klajā ar izsmidzināmu līdzekli, kas pēc sevis neatstāj nekādus atlikumus un svaigums saglabājas līdz pat 30 dienām.Protams, mājdzīvnieki nav vienīgie, kas izdala smaku, dažādu aromātu rašanos veicina arī mūsu pašu kaitīgie ieradumi. Pēc Eiropas Komisijas “Eirobarometra” pētījuma datiem 2015. gadā, Latvijā ikdienā smēķēja aptuveni 30% iedzīvotāju. Atbilstoši šiem datiem ticam, ka gandrīz katrs autovadītājs ir saskāries ar nepatīkamo smaku, ko atstāj pasažieris - aktīvs smēķētājs. Pret šāda veida aromātiem “Turtle Wax Power Out - SPRAY” ir nācis klajā ar izsmidzināmu līdzekli, kas pēc sevis neatstāj nekādus atlikumus un svaigums saglabājas līdz pat 30 dienām.

“Turtle Wax Power Out – SPRAY” produkta īpašības un lietošana

 

IMG 20170614 161635

Vairums cilvēku nespēj iedomāties darbadienu bez kafijas. Tas ir ierasts rituāls, lai sāktu aktīvu darba cēlienu. Vieniem tas palīdz pamosties, citiem vienkārši garšo. Esam ievērojuši, ka ļoti liela cilvēku daļa izvēlas tieši to kafiju, kas tiek piedāvāta benzīntankos. Kafija bez bulciņas vai kā graužama? Protams, nē! Sapirktie labumi bez šaubām tiek baudīti savā automašīnā pa ceļam uz darbu. Pavirša izturēšanās pret auto salonu - pārtikas produktu iepakojumu atstāšana zem auto sēdekļiem, ēdienu  pārpalikumi uz un zem sēdekļiem rada perfektu vidi mikrobiem, kuri drīz vien sāk smakot. Arī ziemā un lietainā laikā nenotīrītās kājas atstāj sāls un dubļu traipus uz sēdekļu aizmugurēm un paklājiem zem tiem. Šāda veida traipiem iesakām izmantot “Turtle Wax Power Out – Carpet & Mats” tīrītāju audumiem un paklājiem.

“Turtle Wax Power Out – Carpet & Mats” produkta īpašības un tā lietošana

 

20170614 161908

Neuztraucieties! Arī ādas salona auto īpašnieki nav aizmirsti. Šāda veida salons prasa īpašu uzmanību un aprūpi. Ar laiku ērtie ādas sēdekļi sāk izbalēt, plaisāt un kļūst veci. Pārtikas atstātie traipi un netīrumi ar laiku ieberžas ādā un sāk krāsoties. Atliekot tīrīšanas darbus arvien ilgāk, smaka kļūst neciešama un grūtāk apstrādājama. Neatlieciet, bet izmantojiet šim darbam vispiemērotāko tīrīšanas līdzekli - “Turtle Wax Power Out – LEATHER”.

“Turtle Wax Power Out – LEATHER” produkta īpašības un lietošana

 

Slinkums un laika trūkums bieži ņem virsroku. Tādēļ vienmēr var paļauties uz “Turtle Wax Power Out” cīņā ar traipiem, lai kādā stāvoklī Jūs neatstātu savu auto! Lai gūtu komfortu - radi komfortu.

 • Alca/Heiner
 • ArmorAll
 • Aspen
 • Astonish
 • Bar`s
 • Bosch
 • Bottari
 • Concept
 • Laser
 • Osram
 • Pitstop
 • STP
 • Tesa
 • Trico
 • Turtle wax
 • WD-40
 • WUNDER-BAUM